זיווגים והמלטות

מעוניים לזווג את כלבכם או כלבתכם, נא קראו את נוהל הגידול ופנו אלינו להמשך תהליך. להלן קישור :  נוהל גידול להורדה

שימו לב - תעודות יוחסין יונפקו רק לגורים מזיווגים והמלטות שנבדקו ואושרו על ידי המועדון הישראלי לכלבי הרים שוויצריים!

ייעוץ וליווי: פעילי המועדון מייעצים בהתנדבות בכל הקשור לדור ההמשך של הכלבים השוויצריים וגידולם. אנו עושים כל שניתן על מנת לעודד המלטות בריאות להורים מאריכי חיים התואמים את תקני הגזע. החוג מנהל מעקב בריאות ותוחלת חיים בקווי הדם של הגזעים בארץ ומקשר בין מתעניינים בגורים לבעלי ההמלטות כשישנן. המועדון אינו אחראי באופן כלשהו לטיב הגורים ו/או בריאותם ואינו צד בהסכמי המכירה. מחיר הגור נקבע על ידי בעל ההמלטה בלבד.

הבאת גור מחו"ל: רוצים גור הרים שוויצרי ואין המלטה בנמצא? בדקו עמנו את האפשרות להביא ארצה גור מבתי גידול מובילים בעולם ונסייע. 

רישום גור/ה מיבוא בספר הגידול הישראלי: הבאתם גור/ה לארץ וטרם רשמתם אותו - פנו למשרדי ההתאחדות הישראלית לכלבנות עם כל התעודות והמסמכים הנלווים, על מנת לרשום את הגור בספר הגידול הישראלי ככלב גזעי מתועד. 

פרסום המלטות: מבוצע על ידי בעלי ההמלטה בעמוד הפייסבוק או בערוצים נוספים לבחירתו העצמאית. המועדון אינו מפרסם המלטות באתר ואינו מספק מידע על המלטה כזו או אחרת למעט אישור היותה מתועדת. על כל מתעניין לבדוק ולוודא בעצמו את כל פרטי ההמלטה, לרבות שהגורים עברו בדיקת שגר וזכאים לתעודות יוחסין כחולות ואין הערות לגבי גור כזה או אחר. 

המלצתנו למתעניינים בגור:

1. קראו את המידע החשוב שאספנו וריכזנו עבורכם כאן באתר תחת לשונית מאמרים.

2. וודאו עם בעלי ההמלטה פרטים מדוייקים הנוגעים לתעודות יוחסין, תוחלת חיים משפחתית, בריאות ההורים ותוצאות בדיקות גנטיות שהינן חובה בגזעים אלו.

3. התרשמו מההורים ומהגורים היטב טרם קבלת החלטה וערכו הסכם בין הצדדים. 

זכרו, גורי כלבי הרים שוויצריים ימסרו מגיל 8 שבועות בלבד, לאחר בדיקת שגר של רכז גזע, החדרת שבב אלקטרוני הינה חובה על פי נהלי ההתאחדות והחוק במדינת ישראל (טרם בדיקת שגר לשיוך הגור להמלטה), על הגור להיות מחוסן בחיסון משושה ותילוע. באחריות המגדל להנפיק תעודות יוחסין לגורים למול ההתאחדות הישראלית לכלבנות ולמסור אותן לבעלים החדשים. הנפקת תעודות עשויה לקחת זמן, סבלנות.. 

הצטרפו אלינו..  צרפתם כלב הרים שוויצרי למשפחה?! צרו עמנו קשר והרשמו למועדון, תוכלו לקבל ייעוץ ומענה לשאלותיכם ממגדלים וכלבנים מנוסים, לקחת חלק בפעילויות ואירועי החוג שאנו מקיימים וכמובן להינות מפעילויות ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

למידע נוסף - על המועדון באתר.